Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 340-IF 518307 380x440
Zdjęcia 8 |
Blanco Andano 340-IF 518307 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 340-IF 518307 380x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 340-IF 522953 | 1 313 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 340-IF stal szlachetna polerowana 522953 | 1 349 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 340-IF 522953 | 1 313 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 340-IF Stal polerowana, InFino 522953 | 1 347 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zlewozmywaka kuchennego Blanco Andano 340-IF 518307:
- Model Andano 340-IF (art. 518307) bez zaworu automatycznego
Modyfikacje Blanco Andano 340-IF 518307
Ceny na Blanco Andano 340-IF 518307 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-IF 518307 380x440 | od 1 313 zł | 5 oferty | ||
Blanco Andano 400-IF 518311 440x440 | od 1 313 zł | 8 oferty | ||
Blanco Andano 450-IF 519375 490x440 | od 1 459 zł | 7 oferty | ||
Blanco Andano 500-IF 518315 540x440 | od 1 428 zł | 6 oferty | ||
Blanco Andano 700-IF 518616 740x440 | od 1 897 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →