Zlewozmywak kuchenny Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 |
|
Odporny na zarysowania, szok termiczny i wysokie temperatury. Odporny na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Posiada powłokę antybakteryjną.
Zawiera: zawór ręczny PerfectFlow 3 1/2" z przelewem, kosz HelixPro, syfon, klipsy montażowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054
Ceny na Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 |
---|---|---|---|---|
Teka Radea R10 40.40 M-TG 115230048 456x456 | od 1 299 zł | 4 oferty | ||
Teka Radea R10 50.40 M-TG 115230053 556x456 | od 1 399 zł | 4 oferty | ||
Teka Radea R10 70.40 M-TG 115230054 750x455 | od 1 999 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →