Zlewozmywak kuchenny Alveus Classic Pro 90 1130473 1200x600
Zdjęcia 4 |
Alveus Classic Pro 90 1130473 800x6001200x600 |
|
Zlewozmywak wykonany jest z wysokowytrzymałej stali nierdzewnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Classic Pro 90 1130473 1200x600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Classic Pro 90 1130473 Stalowy Satyna | 1 099 zł |
Zlew ALVEUS CLASSIC PRO 90 (120x60) SATYNA (1130473) *** zamów wycięcie ot | 987 zł |
CLASSIC Pro 90 SAT 120x60 1K zlew nakładany z ociekaczem + syfon 1130551 / | 1 020 zł |
Alveus Classic Pro 90 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 120x60 cm satyna 1 | 1 007 zł |
Modyfikacje Alveus Classic Pro 90 1130473
Ceny na Alveus Classic Pro 90 1130473 |
---|---|---|---|---|
Alveus Classic Pro 30 1130469 800x600 | od 678 zł | 1 oferta | ||
Alveus Classic Pro 90 1130473 1200x600 | od 987 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →