Zlewozmywak kuchenny Quadron Hugh 116 ST3564SC1BS-BW7059CZP 640x440
Zdjęcia 4 |
Quadron Hugh 116 ST3564SC1BS-BW7059CZP 640x440770x440 |
|
Zlewozmywak ma na górze szkło hartowane. W zestawie syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Hugh 116 ST3564SC1BS-BW7059CZP 640x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON HUGH 116 zlewozmywak szklany stal wymiary 64 x 44 x 19 cm 1-umywal | 979 zł |
Zlewozmywak Steiner Hugh 116 komora stalowa z czarnym blatem szklanym + ba | 1 011 zł |
Quadron ST3564SC1BS-BW7059CZP HUGH 116 Czarny/Stalowy + bateria NAOMI Czar | 1 199 zł |
Hugh 116 komora stalowa z czarnym blatem szklanym z syfonem i zaślepką (64 | 1 139 zł |
Quadron ST3564SC1BS-BW7059CZP HUGH 116 Czarny/Stalowy + bateria NAOMI Czar | 1 199 zł |
Modyfikacje Quadron Hugh 116 ST3564SC1BS-BW7059CZP
Ceny na Quadron Hugh 116 ST3564SC1BS-BW7059CZP |
---|---|---|---|---|
Quadron Hugh 116 ST3564SC1BS-BW7059CZP 640x440 | od 979 zł | 6 oferty | ||
Quadron Hugh 111 ST3577SC1BS-BW7059CZP 770x440 | od 1 110 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →