Zlewozmywak kuchenny Quadron Ford 111 HB3578SC3BS 780x500
Zdjęcia 16 |
Quadron Ford 111 HB3578SC3BS 620x500780x500 |
|
Zlewozmywak ma na górze szkło hartowane. W zestawie syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Ford 111 HB3578SC3BS 780x500
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON Ford 111 zlewozmywak kuchenny ze szkła stali wymiary 78 x 50 x 19 | 1 637 zł |
Quadron Zlewozmywak Ford 111 komora stalowa z czarnym blatem szklanym | 1 259 zł |
Zlewozmywak szklany Ford Quadron | 2 249 zł |
Zlew QUADRON Ford 111 (HB3578SC3C1P2O) NEGOCJUJCENĘ!|PREMIUMPARTNERQUADRON | 1 911 zł |
Ford 111 HardQ komora stalowa PVD miedziana z czarnym blatem szklanym z sy | 2 149 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Quadron Ford 111 HB3578SC3BS
Ceny na Quadron Ford 111 HB3578SC3BS |
---|---|---|---|---|
Quadron Ford 116 HB3562SC3BS 620x500 | od 1 149 zł | 1 oferta | ||
Quadron Ford 111 HB3578SC3BS 780x500 | od 1 259 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →