Zlewozmywak kuchenny Quadron David 40 HQD4242U8-BS 420x420
Zdjęcia 22 |
Quadron David 40 HQD4242U8-BS 420x420550x420 |
|
Możliwość podłączenia do syfonu zmywarki/pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron David 40 HQD4242U8-BS 420x420
Wszystkie ceny 117 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON DAVID 40 zlewozmywak granitowy wymiary 41 x 42 x 225 cm 1-komorowy | 852 zł |
Quadron David 40 snow white elementy stalowe HQD4242U1-BS | 849 zł |
Zlewozmywak Quadron DAVID 40 GraniteQ pure carbon/elementy miedziane | 1 124 zł |
Quadron HQD4242U7-G1 David 40 Granitowy Karbon/Złoty | 1 039 zł |
Quadron Zlewozmywak David 40 biały elementy stalowe | 849 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Quadron David 40 HQD4242U8-BS
Ceny na Quadron David 40 HQD4242U8-BS |
---|---|---|---|---|
Quadron David 40 HQD4242U8-BS 420x420 | od 706 zł | 140 oferty | ||
Quadron David 50 HQD5542U1-BS 550x420 | od 783 zł | 142 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →