Zlewozmywak kuchenny Quadron David 50 HQD5542U1-BS 550x420
Zdjęcia 25 |
Quadron David 50 HQD5542U1-BS 420x420550x420 |
|
Odporny na wysokie temperatury (gorące garnki) i nagłe zmiany temperatury (wrząca i zimna woda). Odporny na chemikalia i wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie).
Możliwość podłączenia do syfonu zmywarki/pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron David 50 HQD5542U1-BS 550x420
Wszystkie ceny 123 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON DAVID 50 zlewozmywak granitowy wymiary 55 x 42 x 225 cm 1-komorowy | 1 510 zł |
Quadron David 50 snow white elementy stalowe HQD5542U1-BS | 949 zł |
Zlewozmywak Quadron DAVID 50 GraniteQ snow white/elementy miedziane | 1 124 zł |
Quadron HQD5542U8-G1 David 50 Granitowy Czarny/Złoty | 1 044 zł |
Quadron Zlewozmywak David 50 biały elementy stalowe | 949 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Quadron David 50 HQD5542U1-BS
Ceny na Quadron David 50 HQD5542U1-BS |
---|---|---|---|---|
Quadron David 40 HQD4242U8-BS 420x420 | od 706 zł | 140 oferty | ||
Quadron David 50 HQD5542U1-BS 550x420 | od 783 zł | 142 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →