Zlewozmywak kuchenny Alveus Combi Electra 120 1009155 1200x600
Zdjęcia 5 |
Alveus Combi Electra 120 1009155 1000x6001200x600 |
|
Zlewozmywak z wbudowaną kuchenką elektryczną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Combi Electra 120 1009155 1200x600
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Combi Electra 120 1009155K Stalowy Inox | 949 zł |
ALVEUS COMBI ELECTRA 120 zlewozmywak z wbudowaną kuchenką | 969 zł |
Alveus Combi Electra 120 1009155K Stalowy Inox | 1 079 zł |
Blat minikuchni ALVEUS COMBI 120x60 SATYNA (1009155) *** zamów wycięcie ot | 949 zł |
ALVEUS COMBI ELECTRA 120 zlewozmywak z wbudowaną kuchenką | 1 108 zł |
Modyfikacje Alveus Combi Electra 120 1009155
Ceny na Alveus Combi Electra 120 1009155 |
---|---|---|---|---|
Alveus Combi Electra 100 1105248 1000x600 | od 949 zł | 2 oferty | ||
Alveus Combi Electra 120 1009155 1200x600 | od 949 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →