Zlewozmywak kuchenny Pyramis International 80x50 1B 1D 800x500
Pyramis International 80x50 1B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis International 80x50 1B 1D 800x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D R stal GŁADKA (komora PRAWA) (100103201) * | 279 zł |
Zlewozmywak ze stali nierdzewnej INTL 80X50 1B1D Len | 319 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D L stal LEN (komora LEWA) (100104301) *** z | 335 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D R stal LEN (komora PRAWA) (100104001) *** | 335 zł |
**WYSYŁKA 24H** Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D L stal LEN (komora LEWA) ( | 335 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D R stal LEN (komora PRAWA) (100104001) *** | 335 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →