Кухонна мийка Pyramis International 80x50 1B 1D 800x500
Pyramis International 80x50 1B 1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis International 80x50 1B 1D 800x500
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D R stal GŁADKA (komora PRAWA) (100103201) * | 279 zł |
Zlewozmywak ze stali nierdzewnej INTL 80X50 1B1D Len | 319 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D L stal LEN (komora LEWA) (100104301) *** z | 335 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D R stal LEN (komora PRAWA) (100104001) *** | 335 zł |
**WYSYŁKA 24H** Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D L stal LEN (komora LEWA) ( | 335 zł |
Zlew PYRAMIS INTL (80x50) 1B 1D R stal LEN (komora PRAWA) (100104001) *** | 335 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →