Zlewozmywak kuchenny Alveus Classic 30 800x600
Alveus Classic 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Classic 30 800x600
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1009077 Classic 30 prawy Stalowy zlewozmywak kuchenny z ociekaczem | 539 zł |
ALVEUS Classic 30 lewy satyna | 323 zł |
ALVEUS Classic 30 lewy satyna | 419 zł |
Zlew ALVEUS CLASSIC 30 (komora LEWA) (80x60) SATYNA (1009076) *** zamów wy | 349 zł |
Zlew ALVEUS CLASSIC 30 (komora LEWA) (80x60) SATYNA (1009076) *** zamów wy | 349 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →