Zlewozmywak kuchenny Smeg SP791S-2 790x500
Smeg SP791S-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SP791S-2 790x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg SP791S-2 | 636 zł |
Zlewozmywak stalowy Smeg Omni stal nierdzewna SP791S-2 | 741 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew SMEG SP791S-2 stal nierdzewna | linia OMNI do5LAT | 719 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew SMEG SP791S-2 stal nierdzewna | linia OMNI OFICJA | 678 zł |
SMEG Zlew SP791S-2 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 719 zł |
SMEG Zlewozmywak SP791S-2 stal -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 679 zł |
SMEG Zlew SP791S-2 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 719 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zlewozmywaka kuchennego Smeg SP791S-2:
- Syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki
PolecamyPorównaj w tabeli →