Zlewozmywak kuchenny Smeg VS45-P3 580x500
Smeg VS45-P3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg VS45-P3 580x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg VS45-P3 zlewozmywak Zlew zamontowany na szczycie Prostokątny | 1 207 zł |
Zlewozmywak stalowy Smeg Alba stal nierdzewna VS45-P3 | 815 zł |
Zlew SMEG VS45-P3 stal nierdzewna | linia ALBA do5LATPEŁNEJgwarancjiSMEG|r | 791 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew SMEG VS45-P3 stal szczotkowana INOX | linia ALBA | 879 zł |
SMEG Zlew VS45-P3 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 791 zł |
SMEG Zlewozmywak VS45-P3 -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 791 zł |
SMEG Zlew VS45-P3 stal - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wyceny! | 791 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zlewozmywaka kuchennego Smeg VS45-P3:
- Syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki
PolecamyPorównaj w tabeli →