Okap Franke FTU PLUS 3707 I XS stal nierdzewna (335.0588.221)
Franke FTU PLUS 3707 I XS stal nierdzewna 2020 rokTunnel |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FTU PLUS 3707 I XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap Franke ftu plus 3707 i xs | 4 379 zł |
Franke Tube Ftu Plus 3707 I Xs Stal Szlachetna | 2 477 zł |
Okap kuchenny Franke Tube Plus FTU PLUS 3707 I XS 335.0588.221 stal szlach | 3 503 zł |
Franke TUBE PLUS 3707 XSST Stal szlachetna | 3 049 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Franke FTU PLUS 3707 I XS
Ceny na Franke FTU PLUS 3707 I XS |
---|---|---|---|---|
Franke FTU PLUS 3707 I WH biały | od 3 199 zł | 16 oferty | ||
Franke FTU PLUS 3707 I BK czarny | od 3 099 zł | 19 oferty | ||
Franke FTU PLUS 3707 I XS stal nierdzewna | od 2 477 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →