Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 400-U 518309 440x440
Zdjęcia 6 |
Blanco Andano 400-U 518309 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 400-U 518309 440x440
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 400-U 522959 z kor. InFino | 1 223 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 400-U stal szlachetna polerowana 522959 | 1 124 zł |
BLANCO ANDANO 400-U stal polerowana, InFino | 1 124 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 400-U 522959 z kor. InFino 22959 | 1 390 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości zlewozmywaka kuchennego Blanco Andano 400-U 518309:
- Model Andano 400-U (art. 518309) bez zaworu automatycznego
Modyfikacje Blanco Andano 400-U 518309
Ceny na Blanco Andano 400-U 518309 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-U 518305 380x440 | od 937 zł | 14 oferty | ||
Blanco Andano 400-U 518309 440x440 | od 1 033 zł | 15 oferty | ||
Blanco Andano 450-U 519373 490x440 | od 1 108 zł | 14 oferty | ||
Blanco Andano 500-U 518313 540x440 | od 1 171 zł | 17 oferty | ||
Blanco Andano 700-U 518614 740x440 | od 1 497 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →