Zlewozmywak kuchenny Franke FX FXG 611-100 114.0517.149 1000x500
Zdjęcia 8 |
Franke FX FXG 611-100 114.0517.149 780x5001000x500 |
|
Zlew posiada powłokę antybakteryjną
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FX FXG 611-100 114.0517.149 1000x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke FXG 611-100 1140528670 zlewozmywak do zabudowy anzh 114.0528.670 | 2 702 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke FX FXG 611-100 Grafitowy 114.0528.670 | 1 589 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke FX FXG 611-100 Grafitowy Darmowa dostawa od 8 | 1 589 zł |
Modyfikacje Franke FX FXG 611-100 114.0517.149
Ceny na Franke FX FXG 611-100 114.0517.149 |
---|---|---|---|---|
Franke FX FXG 611-78 114.0517.129 780x500 | od 1 377 zł | 1 oferta | ||
Franke FX FXG 611-100 114.0517.149 1000x500 | od 1 589 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →