Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 651 114.0201.308 970x500
Zdjęcia 10 |
Franke Maris MRG 651 114.0201.308 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 651 114.0201.308 970x500
Wszystkie ceny 80 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 651-97 Maris zlewozmywak cappuccino | 2 701 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 651-97 114.0675.996 Biały Polarny | 1 364 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 651-97 114.0675.992 orzechowy | 1 399 zł |
Franke Maris MRG 651-97 Granitowy Czarny mat | 1 179 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →