Ceny na Blanco Metra 6S Compact 513938 780x500
Zdjęcia 15 | od 1 139 do 1 784 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; Materiał wykonania: kompozyt kwarcowy; Kształt: prostokątny; Komór głównych: 1; Dodatkowa komora; Ociekacz; Otwór na baterię; Wyposażenie: korek; Min. szerokość szafki (mm): 600; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 780x500; Wymiary komory głównej (mm): 430x345x190 |
780x5001000x500 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact delikatny biały 527114 | 1 199 zł |
Zlewozmywak Blanco Metra 6 S Compact Silgranit PuraDur Tartufo odwracalny, | 1 690 zł |
BLANCO METRA 6 S Compact Silgranit PuraDur Biały odwracalny, korek auto. 5 | 1 481 zł |
Zlewozmywak granitowy Metra 6S Blanco | 1 499 zł |
Zlew BLANCO METRA 6S COMPACT delikatny biały odwracalny, korek auto. | 1 434 zł |
Zlew BLANCO METRA 6S COMPACT delikatny biały odwracalny, korek auto. | 1 151 zł |
BLANCO 527114 Zlewozmywak METRA 6 S Compact Silgranit delikatny biały odwr | 1 199 zł |
BLANCO Zlew METRA 6 S Compact szarość skały 518876 Kupuj z Rabatem 4 Kup Z | 1 151 zł |
BLANCO Zlewozmywak METRA 6 S Compact szarość skały, k.aut. 518876 *Nawet 1 | 1 151 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact wulkaniczny szary 527297 | 1 199 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact antracyt 513473 | 1 199 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact biały 513468 | 1 199 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact kawowy 515044 | 1 199 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact szarość skały 518876 | 1 199 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact tartufo 517353 | 1 199 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact czarny 525925 | 1 199 zł |
Zlewozmywak Blanco Metra 6 S Compact Silgranit PuraDur Biały odwracalny, k | 1 784 zł |
Zlewozmywak Blanco Metra 6 S Compact Silgranit szarość skały z korkiem aut | 1 690 zł |
BLANCO METRA 6 S Compact Silgranit PuraDur Szarość skały odwracalny, korek | 1 247 zł |
BLANCO METRA 6 S Compact Silgranit PuraDur Tartufo odwracalny, korek auto. | 1 247 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!