Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500
Zdjęcia 4 |
Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x5001000x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano XL 6 S-IF Compact 523002 | 2 341 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano XL 6 S-IF Compact stal szlachetna polerowana 52 | 2 849 zł |
BLANCO ANDANO XL 6 S-IF Compact stal polerowana lewa, korek auto., InFino, | 2 849 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano XL 6 S-IF Compact 523002 | 2 849 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacja modelu:
- art. 521013 - misa po prawej
- art. 521014 - misa po lewej
Modyfikacje Blanco Andano XL 6S-IF Compact
Ceny na Blanco Andano XL 6S-IF Compact |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500 | od 2 164 zł | 24 oferty | ||
Blanco Andano XL 6S-IF 522999 1000x500 | od 2 098 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →