Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 400/400-U 518325 865x440
Blanco Andano 400/400-U 518325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 400/400-U 518325 865x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 400/400-U 522987 | 2 700 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 400 / 400-U stal szlachetna polerowana 522987 | 2 774 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 400/400-U 522987 | 2 700 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 400/400-U Stal polerowana, InFino 522987 | 2 885 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości zlewozmywaka kuchennego Blanco Andano 400/400-U 518325:
- Model Andano 400/400-U (art. 518325 ) bez zaworu automatycznego
PolecamyPorównaj w tabeli →