Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 500/180-U 522989 745x440
Zdjęcia 7 |
Blanco Andano 500/180-U 522989 745x440745x440 |
|
Zlewozmywak ze zintegrowanym przelewem ukrytym C i armaturą odpływową InFino. W zestawie akcesoria fabryczne (brak w zestawie): deska do krojenia, durszlak, taca do suszenia, składana kratka, uchwyty na naczynia, kosz.
Model Andano 500-U (art. 518313) bez zaworu automatycznego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 500/180-U 522989 745x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 500/180-U 522989 z kor. InFino | 2 524 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 500 / 180-U stal szlachetna polerowana 522989 | 2 594 zł |
BLANCO ANDANO 500/180-U stal polerowana prawa, InFino | 2 594 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Blanco Andano 500/180-U 522989
Ceny na Blanco Andano 500/180-U 522989 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 500/180-U 522989 745x440 | od 2 455 zł | 13 oferty | ||
Blanco Andano 500/180-U 522991 745x440 | od 2 455 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →