Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 340/340-U 520824 745x440
Zdjęcia 4 |
Blanco Andano 340/340-U 520824 |
|
Model Andano 340/340-U (art. 520824 lub art. 522983) bez zaworu automatycznego
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 340/340-U 520824 745x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/340-U 522983 | 2 475 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 340 / 340-U stal szlachetna polerowana 522983 | 2 543 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/340-U 522983 | 2 475 zł |
BLANCO Zlew ANDANO 340/340-U Stal polerowana, InFino 522983 | 2 644 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →