Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 340/180-U 518317 585x440
Blanco Andano 340/180-U 518317 |
|
Model Andano 340/180-U (art. <B>518317, 518321</B>) bez zaworu automatycznego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 340/180-U 518317 585x440
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/180-U 522977 | 2 172 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/180-U 522979 | 2 172 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 340 / 180-U stal szlachetna polerowana 522979 | 2 232 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/180-U 522979 | 2 172 zł |
Zlewozmywak Blanco Andano 340/180-U stal polerowana z korkiem InFino, komo | 2 795 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →