Zlewozmywak kuchenny Blanco Andano 400-IF 518311 440x440
Zdjęcia 8 |
Blanco Andano 400-IF 518311 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Andano 400-IF 518311 440x440
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Andano 400-IF 522957 | 1 313 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 400-IF stal szlachetna polerowana 522957 | 1 349 zł |
BLANCO ANDANO 400-IF stal polerowana, InFino | 1 349 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 400-IF 522957 | 1 313 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości zlewozmywaka kuchennego Blanco Andano 400-IF 518311:
- Model Andano 400-IF (art. 518311) bez zaworu automatycznego
Modyfikacje Blanco Andano 400-IF 518311
Ceny na Blanco Andano 400-IF 518311 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-IF 518307 380x440 | od 1 235 zł | 13 oferty | ||
Blanco Andano 400-IF 518311 440x440 | od 1 104 zł | 16 oferty | ||
Blanco Andano 450-IF 519375 490x440 | od 1 399 zł | 14 oferty | ||
Blanco Andano 500-IF 518315 540x440 | od 1 422 zł | 13 oferty | ||
Blanco Andano 700-IF 518616 740x440 | od 1 498 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →