Кухонна мийка Blanco Faron XL 6S 524808 1000х500
Фото 10 |
Blanco Faron XL 6S 524808 1000х5001000х500 клапан |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Faron XL 6S 524808 1000х500
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S antracyt 524803 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S szarość skały 524804 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S biały 524807 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S tartufo 524810 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S kawowy 524812 | 1 961 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Blanco Faron XL 6S 524808
Ціни на Blanco Faron XL 6S 524808 |
---|---|---|---|---|
Blanco Faron XL 6S 524808 1000х500 | від 1 961 zł | 8 пропозицій | ||
Blanco Faron XL 6S Cl 524788 1000х500 клапан | від 2 087 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →