Zlewozmywak kuchenny Blanco Faron XL 6S 524808 1000x500
Zdjęcia 10 |
Blanco Faron XL 6S 524808 1000x5001000x500 korek |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Faron XL 6S 524808 1000x500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S antracyt 524803 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S szarość skały 524804 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S biały 524807 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S tartufo 524810 | 1 961 zł |
Zlew granitowy Blanco Faron XL 6 S kawowy 524812 | 1 961 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Blanco Faron XL 6S 524808
Ceny na Blanco Faron XL 6S 524808 |
---|---|---|---|---|
Blanco Faron XL 6S 524808 1000x500 | od 1 961 zł | 8 oferty | ||
Blanco Faron XL 6S Cl 524788 1000x500 korek | od 2 087 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →