Zlewozmywak kuchenny Teka Forlinea 580 RS15 2B 580x500 (115030013)
Zdjęcia 3 |
Teka Forlinea 580 RS15 2B |
|
Zlew jest dźwiękoszczelny na miskach. Wykonane ze stali nierdzewnej PureLine
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Forlinea 580 RS15 2B 580x500
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka forlinea rs15 2b 580 auto wst sq w/ovf | 2 599 zł |
Zlewozmywak TEKA Forlinea RS15 2B 580 115030013 Stal szlachetna | 2 259 zł |
Teka FORLINEA RS15 2B 580 CN Stalowy Inox | 2 259 zł |
Zlewozmywak TEKA Forlinea RS15 2B 580 115030013 Stal szlachetna | 2 339 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →