Zlewozmywak kuchenny Pyramis Sparta Mini 56x44 1B 1D 070179312 560x440
Zdjęcia 6 |
Pyramis Sparta Mini 56x44 1B 1D 070179312 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Sparta Mini 56x44 1B 1D 070179312 560x440
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Sparta mini 56x44 1B1D Volcano | 772 zł |
Zlewozmywak PYRAMIS Sparta Mini 070179312 Beż piaskowy | 550 zł |
Zlewozmywak Pyramis Zlewozmywak granitowy Pyramis SPARTA MINI 56x44 1B1D C | 772 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →