Zlewozmywak kuchenny Blanco Lantos 8S-IF Compact 519713 1160x500
Zdjęcia 4 |
Blanco Lantos 8S-IF Compact 519713 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lantos 8S-IF Compact 519713 1160x500
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Lantos 8 S-IF Compact stal szlachetna szczotkowana 519 | 1 530 zł |
BLANCO LANTOS 8 S-IF Compact Stal szczotkowana odwracalny, korek auto. 519 | 1 591 zł |
Zlew BLANCO LANTOS 8S-IF COMPACT(korek auto) (519713) | 1 440 zł |
Zlew BLANCO LANTOS 8S-IF COMPACT(korek auto) (519713) | 1 468 zł |
BLANCO 519713 Zlewozmywak BLANCO LANTOS 8 S-IF COMPACT, STAL SZLACHETNA SZ | 1 530 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →