Кухонна мийка Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 1000x500 клапан
Фото 8 |
Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 |
|
Мийку не можна встановити реверсивно.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 1000x500 клапан
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO LANTOS II 6 S-IF 526628 | 1 328 zł |
Zlew stalowy Blanco Lantos II 6 S-IF stal szlachetna szczotkowana 526628 | 1 413 zł |
Zlew BLANCO LANTOS II 6S-IF stal szczotkowana INOX (korek AUTO) + odsaczar | 1 329 zł |
Zlew BLANCO LANTOS II 6S-IF stal szczotkowana INOX (korek AUTO) + odsaczar | 1 356 zł |
BLANCO 526628 Zlewozmywak LANTOS II 6 S-IF Stal szczotkowana, odwracalny, | 1 413 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Blanco Lantos II 6 S-IF 526628
Ціни на Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500 | від 1 072 zł | 6 пропозицій | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 1000x500 клапан | від 1 319 zł | 9 пропозицій | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 1000x500 клапан | від 1 217 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →