Кухонна мийка Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 1000x500 клапан
Фото 6 | 1 217 zł Купити! Zlew stalowy Blanco Lantos II 6 S-IF stal szlachetna szczotkowana 526627Completo.plПід замовлення Поскаржитись |
Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Blanco Lantos II 6 S-IF 526627
Ціни на Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 |
---|---|---|---|---|
Blanco Lantos II 6 S-IF 526626 1000x500 | від 1 072 zł | 6 пропозицій | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526628 1000x500 клапан | від 1 319 zł | 9 пропозицій | ||
Blanco Lantos II 6 S-IF 526627 1000x500 клапан | від 1 217 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →