Zlewozmywak kuchenny Reginox Mataro 1 bowl R28209 545x440
Reginox Mataro 1 bowl R28209 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reginox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reginox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox Mataro 1 bowl R28209 545x440
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak REGINOX Mataro R28209 Biały | 1 750 zł |
Zlew ceramiczny REGINOX MATARO WHITE (biały połysk) + odpływ GOLD (złoty) | 1 779 zł |
REGINOX R28209 Mataro zlewozmywak ceramiczny Korek manualny | Stal nierdze | 1 749 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →