Ceny na Franke Malta BSG 611-62 114.0375.050 620x435
Zdjęcia 13 | od 680 do 1 085 zł Atrakcyjny zlewozmywak od popularnego szwajcarskiego producenta Franke. Na współczesnym rynku zlewozmywaków model ten można warunkowo zaliczyć do rozwiązań średniego poziomu. Tak więc szerokość obszaru roboczego wynosi 62 cm, które są prawie równo podzielone między misę i naczynie do suszenia naczyń. Ta sama umywalka Franke Malta BSG 611-62 wykonana jest ze sztucznego granitu. Produkty wykonane z tego materiału mają praktycznie takie same właściwości jak granit naturalny: wytrzymałość, trwałość, odporność na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych, odporność na zarysowania, działanie kwasów itp. mniej porowata struktura. Kształt obudowy jest klasyczny, prostokątny. Aby zabezpieczyć przed przelewaniem się wody na podłogę, w bocznej ściance miski znajduje się tradycyjny otwór odpływowy....Zlew jest chroniony przed bakteriami technologią szwajcarskiej firmy Sanitized. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że produkt prezentowany jest na rynku w szerokiej gamie kolorów i odcieni, co pozwala wybrać model idealnie pasujący do istniejącego kuchennego wnętrza. |
620x435780x435 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Franke bsg 611-62 beżowy 1140676314 | 1 069 zł |
Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-62 114.0676.318 biały polarny | 855 zł |
Franke Malta BSG 611-62 Granitowy Czarny mat | 719 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Bliss 62x43.5 cm 114.0367.766 | 689 zł |
Zlewozmywak Franke Malta 611-62 Fragranit+ onyx (114.0367.769) | 680 zł |
Franke Malta BSG 611-62 Granitowy Onyx | 699 zł |
Zlew FRANKE Bliss BSG 611-62 biały polarny (114.0676.318) (M) *** zamów wy | 758 zł |
FRANKE 114.0676.318 Zlewozmywak Bliss BSG 611-62 Fragranit Biały Polarny | 780 zł |
Zlewozmywak granitowy FRANKE Malta BSG 611-62 Biały polarny 114.0676.318 ( | 758 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Bliss 62x43.5 cm 114.0367.766 | 689 zł |
FRANKE Zlewozmywak BSG 611-62 biały polarny 114.0676.318 * - (22)-266-82-2 | 758 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke bsg 611-62 bialy 1140676318 | 1 069 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke bsg 611-62 kamienny szary 1140676316 | 1 069 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke bsg 611-62 onyx 1140676317 | 1 069 zł |
Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-62 114.0676.314 beżowy | 855 zł |
Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-62 114.0676.316 kamienny szary | 855 zł |
Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-62 114.0676.317 onyx | 855 zł |
Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-62 czarny mat 114.0676.319 | 855 zł |
Zlew granitowy Franke Bliss BSG 611-62 czarny mat / czarny odpływ 114.0693 | 887 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!