Zlewozmywak kuchenny Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 115330049 650x510 korek (10 mm)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 115330049 650x510650x510 korek (10 mm) |
|
Wysoka odporność zlewozmywaka na uderzenia, szok termiczny i wysokie temperatury. Odporny na promieniowanie UV i przebarwienia. Antybakteryjna powierzchnia zlewozmywaka jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Otwory na baterie pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 115330049 650x510 korek (10 mm)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak TEKA Stone 45 S-TG 1B 1D 115330050 Carbon | 960 zł |
Zlewozmywak TEKA Stone 45 S-TG 1B 1D 115330050 Carbon 45 S-TG CARBON | 960 zł |
Zlewozmywak Teka Stone 45 S-TG 1B 1D Tegranit piaskowy beż (115330051) | 661 zł |
Zlewozmywak TEKA Stone 45 S-TG 1B 1D 115330054 Biały | 700 zł |
Zlewozmywak TEKA Stone 45 S-TG 1B 1D 115330054 Biały | 700 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 115330049
Ceny na Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 115330049 |
---|---|---|---|---|
Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 650x510 | od 664 zł | 1 oferta | ||
Teka Stone 45 S-TG 1B 1D 115330049 650x510 korek (10 mm) | od 661 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →