Bateria wodociągowa FALA Flexible 75706
Zdjęcia 34 |
FALA Flexible 75706 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FALA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FALA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FALA Flexible 75706
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FALA Armatura do zlewu elastyczna kolorowa biała czerwona pomarańczowa zie | 210 zł |
Fala Bateria Zlewozmywakowa Elastyczna Wylewka Flexible Czarna | 108 zł |
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA Z ELASTYCZNĄ WYLEWKĄ- 'FLEXIBLE' ORANGE Fala 75708 | 92 zł |
Bateria Zlewozmywakowa Z Elastyczną Wylewką- 'Flexible' Red 75707 Fala | 248 zł |
Fala Bateria Zlewozmywakowa Elastyczna Wylewka Flexible Biała | 105 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →