Bateria wodociągowa FALA Retro 2 75812
Zdjęcia 5 |
FALA Retro 2 75812 |
|
Technologia SMARTnut pozwala na montaż baterii bez użycia narzędzi. Aerator Neoperl (Szwajcaria).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FALA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FALA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FALA Retro 2 75812
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa FALA Retro Black 2 75812 Czarny Retro 75812 | 172 zł |
Bateria Umywalkowa Wysoka Retro Black 2 75812 Fala | 162 zł |
BATERIA UMYWALKOWA WYSOKA RETRO BLACK 2 Fala 75812 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 160 zł |
Bateria umywalkowa FALA Retro Black 2 75812 Czarny | Bezpłatny transport | 210 zł |
Bateria umywalkowa FALA Retro Bronze 2 75837 Brązowy | 230 zł |
Bateria Umywalkowa Wysoka Retro Bronze 2 75837 Fala | 181 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →