Змішувач FALA Flexible 75706
Фото 34 |
FALA Flexible 75706 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FALA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FALA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FALA Flexible 75706
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FALA Armatura do zlewu elastyczna kolorowa biała czerwona pomarańczowa zie | 210 zł |
Fala Bateria Zlewozmywakowa Elastyczna Wylewka Flexible Czarna | 108 zł |
BATERIA ZLEWOZMYWAKOWA Z ELASTYCZNĄ WYLEWKĄ- 'FLEXIBLE' ORANGE Fala 75708 | 92 zł |
Bateria Zlewozmywakowa Z Elastyczną Wylewką- 'Flexible' Red 75707 Fala | 248 zł |
Fala Bateria Zlewozmywakowa Elastyczna Wylewka Flexible Biała | 105 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →