Змішувач FALA Soria 75764
Фото 5 |
FALA Soria 75764 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FALA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FALA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FALA Soria 75764
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DECK MOUNTED KITCHEN FAUCET SORIA 75764 | 152 zł |
Fala Kran kuchenny Soria, montowany na blacie, mosiądz, 75764 | 199 zł |
Bateria zlewozmywakowa kuchenna stojąca Soria Fala 75764 - ZYSKAJ RABAT 30 | 166 zł |
Bateria FALA Soria 75764 Chrom | Bezpłatny transport | Raty | 220 zł |
Bateria FALA Soria 75764 Chrom | Bezpłatny transport | 220 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →