Zlewozmywak kuchenny Alveus R&R Falcon 30 780x435
Zdjęcia 4 |
Alveus R&R Falcon 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus R&R Falcon 30 780x435
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1413011 FALCON 30 Zlewozmywak Wbudowany granit kropelkowy Biały | 1 409 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Falcon 30 1413055 Beż | 599 zł |
Alveus Falcon 30 1413055 Granitowy Beżowy | 599 zł |
ALVEUS FALCON zlewozmywak granitowy biały | 638 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →