Кухонна мийка Pyramis Athena 62x50 1 1/2B 1D 620x500
Pyramis Athena 62x50 1 1/2B 1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Athena 62x50 1 1/2B 1D 620x500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak stalowy ATHENA gładki 62x50 1,5-komorowy z ociekaczem Pyramis | 608 zł |
Zlew PYRAMIS ATHENA (62x50) 1 1/2B stal LEN (101230201) *** zamów wycięcie | 465 zł |
Zlewozmywak Pyramis ATHENA EXTRA 62x50 1 1/2B 1D len 101230201 tel. 697 25 | 459 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →