Zlewozmywak kuchenny Pyramis Athena 62x50 1 1/2B 1D 620x500
Pyramis Athena 62x50 1 1/2B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Athena 62x50 1 1/2B 1D 620x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak stalowy ATHENA gładki 62x50 1,5-komorowy z ociekaczem Pyramis | 608 zł |
Zlew PYRAMIS ATHENA (62x50) 1 1/2B stal LEN (101230201) *** zamów wycięcie | 465 zł |
Zlewozmywak Pyramis ATHENA EXTRA 62x50 1 1/2B 1D len 101230201 tel. 697 25 | 459 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →