Ціни на Blanco Supra 340-U 512446 370x430
Фото 4 | від 587 до 761 zł Тип монтажу: під стільницю; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: клапан; Мін. ширина шафи (мм): 400; Розміри робочої поверхні (мм): 370x430; Розміри основної чаші (мм): 340x400x175; Країна походження бренду: Німеччина; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Supra 340-U | 587 zł |
Zlew stalowy Blanco Supra 340-U stal szlachetna szczotkowana 518199 | 674 zł |
BLANCO SUPRA 340-U stal szczotkowana, korek auto. | 734 zł |
Zlewozmywak BLANCO Supra 340-U | 674 zł |
Zlewozmywak Blanco Supra 340-U stal szczotkowana (518199) | 761 zł |
BLANCO SUPRA 340-U Stal szczotkowana 518199 | 701 zł |
Zlew BLANCO SUPRA 340-U (korek manual) (518199) | 644 zł |
Zlew BLANCO SUPRA 340-U (korek manual) (518199) | 647 zł |
BLANCO 518199 Zlewozmywak SUPRA 340-U bez korka automatycznego stal szlach | 674 zł |
BLANCO Zlew SUPRA 340-U stal 518199 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 637 zł |
Zlewozmywak Blanco SUPRA 340-U 518 199 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj | 587 zł |
BLANCO SUPRA 340-U stal szczotkowana | 674 zł |
BLANCO Zlewozmywak SUPRA 340-U stal szczotkowana 518199 *Nawet 10 Rabatu - | 629 zł |
BLANCO Zlew SUPRA 340-U stal 518199 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 637 zł |
Blanco Supra 340-U Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 37x43 cm bez korka au | 638 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!