Ceny na Blanco Supra 340-U 512446 370x430
Zdjęcia 4 | od 587 do 761 zł Rodzaj montażu: podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: korek; Min. szerokość szafki (mm): 400; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 370x430; Wymiary komory głównej (mm): 340x400x175; Kraj pochodzenia marki: Niemcy; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Supra 340-U | 587 zł |
Zlew stalowy Blanco Supra 340-U stal szlachetna szczotkowana 518199 | 674 zł |
Zlewozmywak BLANCO Supra 340-U | 674 zł |
Zlewozmywak Blanco Supra 340-U stal szczotkowana (518199) | 761 zł |
BLANCO SUPRA 340-U Stal szczotkowana 518199 | 701 zł |
Zlew BLANCO SUPRA 340-U (korek manual) (518199) | 644 zł |
Zlew BLANCO SUPRA 340-U (korek manual) (518199) | 647 zł |
BLANCO 518199 Zlewozmywak SUPRA 340-U bez korka automatycznego stal szlach | 674 zł |
BLANCO Zlew SUPRA 340-U stal 518199 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 637 zł |
Zlewozmywak Blanco SUPRA 340-U 518 199 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj | 587 zł |
BLANCO Zlewozmywak SUPRA 340-U stal szczotkowana 518199 *Nawet 10 Rabatu - | 629 zł |
BLANCO Zlew SUPRA 340-U stal 518199 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew + Bateria i | 637 zł |
Blanco Supra 340-U Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 37x43 cm bez korka au | 638 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!