Bateria wodociągowa Franke Neptune Evo 115.0373.943
Zdjęcia 4 |
Franke Neptune Evo 115.0373.943 |
|
Model dostępny z wężem zewnętrznym lub bez (zdejmowana słuchawka prysznicowa)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Neptune Evo 115.0373.943
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke bateria do zlewu bateria kuchenna Neptune Evo 1150373943 chromowana | 575 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke neptune evo | 1 299 zł |
Bateria FRANKE Neptune Evo 115.0373.943 Chrom | 974 zł |
Bateria kuchenna Franke Neptune Evo 115.0373.943 chrom | 1 039 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →