Płyta grzewcza Franke FHNE COR 4 3G TC stal nierdzewna
Franke FHNE COR 4 3G TC stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHNE COR 4 3G TC stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa FRANKE Neptune FHNE COR 4 3G TC XS C stal szczotkowana (106.0 | 3 969 zł |
FRANKE studio 106.0204.367 Neptune FHNE COR 4 3G TC XS C Płyta gazowa Stal | 3 969 zł |
FRANKE Płyta FHNE COR4 3G TC XS C 106.0204.367 Indywidualne Wyceny! Sprawd | 3 969 zł |
Płyta gazowa Franke NEPTUNE FHNE COR 4 3G TC XS C STAL SZLACHETNA 106.0204 | 3 969 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →