Bateria wodociągowa Elleci Dora Plus Inox MIKDRPIN
Zdjęcia 6 |
Elleci Dora Plus Inox MIKDRPIN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Dora Plus Inox MIKDRPIN
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria ELLECI Dora Plus G68 Bianco | 1 149 zł |
Bateria ELLECI DORA PLUS black (K86) KERATEK (MKKDRP86) zapytajoDODATKOWYR | 1 099 zł |
PRODUKT ARCHIWALNY | Bateria ELLECI DORA PLUS black (K86) KERATEK (MKKDRP8 | 1 044 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →