Bateria wodociągowa Elleci Dora Inox MIKDORIN
Zdjęcia 12 |
Elleci Dora Inox MIKDORIN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Dora Inox MIKDORIN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELLECI Dora MMKDOR70 bateria zlewozmywakowa M70 Ghisa | 1 204 zł |
Bateria ELLECI Dora G68 Bianco | 1 034 zł |
Ellça MKKDOR99 Dora armatura kuchenna z Keratek K99 Dark Grey | 788 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →