Bateria wodociągowa Tres Max-tres 162441
Tres Max-tres 162441 |
|
Konewka mosiężna
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tres 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tres.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tres Max-tres 162441
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tres grifería 162441 Mikser do zlewozmywaka trzy poziomy | 821 zł |
TRES 1.62.441 TOP-TRES - bateria zlewozmywakowa stojąca MAX | 852 zł |
Bateria stojąca TRES jednouchwytowa kuchenna Chrom 162441 | 841 zł |
Bateria kuchenna Tres Cocina chrom 162441 | 855 zł |
Bateria stojąca TRES jednouchwytowa kuchenna Chrom 162441 | 841 zł |
Tres Max-Tres Bateria kuchenna stojąca, chrom 1.62.441 - odbiór osobisty: | 779 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →