Bateria wodociągowa Omnires Apure AP2210CR
Zdjęcia 7 |
Omnires Apure AP2210CR |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Apure AP2210CR
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria umywalkowa Omnires Apure chrom połysk AP2210CR | 370 zł |
Bateria umywalkowa OMNIRES Apure AP2210 Chrom | 315 zł |
Bateria umywalkowa Omnires Apure chrom (CR) AP2210CR | 315 zł |
Bateria umywalkowa Omnires Apure AP2210CR | 299 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →