Змішувач Kernau KWT 35
Фото 4 |
Kernau KWT 35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KWT 35
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 35 matt black | 799 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 35 Matt Black | 799 zł |
Bateria Stalowa Kernau Kwt 35 Gold Nano Perlator | 869 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Bateria KERNAU KWT 35 MATT BLACK (czarny mat) DODATKOW | 799 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 35 gold nano | 869 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 35 Gold Nano | 869 zł |
Bateria Stalowa Kernau Kwt 35 Matt Black 47 Cm | 799 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →